Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany uciekł na dach, a następnie na drzewo

Złotoryjscy kryminalni zatrzymali 46-letniego mieszkańca powiatu poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna chcąc uniknąć zasądzonej kary uciekł przed policjantami na dach domu mieszkalnego, a następnie na drzewo.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi prowadzili czynności poszukiwawcze za 46-letnim mieszkańcem powiatu. Mężczyzna za popełnione w przeszłości przestępstwo miał zasądzoną karę 6 miesięcy pozbawienia wolności, której dotychczas unikał.

Policjanci wykonując czynności udali się do miejsca zamieszkania 46-latka. Okazało się, że mężczyzna był w domu, jednak aby uniknąć zatrzymania ukrył się przed policjantami na strychu. Kiedy został zauważony przez jednego z funkcjonariuszy nie zamierzał się dobrowolnie poddać i wyszedł przez okno na dach dwupiętrowego domu, a następnie przedostał się na rosnące w niedalekiej odległości drzewo. W momencie kiedy wiedział, że nie uda mu się już uciec, dobrowolnie zszedł z drzewa na ziemię, gdzie został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, skąd został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

aspirant Dominika Kwakszys
Komenda Powiatowa policji w Złotoryi

Powrót na górę strony